Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Állandóan foglaltat jelez. Ez...

Állandóan foglaltat jelez. Ez mitől van? Letiltott, vagy mi?

Figyelt kérdés
Próbáltam hívni a számot különböző időpontokban, állandóan foglaltat jelez. Nem tudom elhinni, hogy egész nap beszél valakivel. Arra is gondoltam, hogy mindig kinyom, de mindig ilyen gyorsan? Egyet kicsöng, utána jelzi, hogy foglalt (és ki is írja a telefonom). Arra is gondoltam, hogy letiltott esetleg, bár a számomat nem ismeri, és már mikor először hívtam, akkor is ugye foglaltat jelzett, szóval előtte nem tudott volna direktbe letiltani. Viszont olyat lehet hogy minden számot letilt, kivéve a névjegyzékében szereplőket? Másra már nem tudok gondolni. És mielőtt olyanra gondolnátok hogy az exemet zaklatom vagy akármi, nem erről van szó. Egy munka miatt adta meg ő a számát, neki nincs meg az enyém.

2018. ápr. 9. 11:12
 1/7 anonim válasza:
100%

Olyan is lehet, hogy minden egyes hívóját azonnal elutasítja a telefon, mert úgy állítja be, és majd alkalomadtán ő visszahívja akit akar.

Ilyenkor ezt a te telefonod úgy jelzi, mintha foglalt lenne vagy kinyomna.

Én is ilyenbe ütköztem egy ismerősömnél, egy csörgés után kisípolt a telefon, aztán ő mondta, hogy a munkája miatt ilyenre van állítva, hogy ne csörögjön folyton, hanem amikor ráér visszahív mindenkit.

2018. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy amit első ír, vagy rejtett számot elutasít, vagy kérte szolgáltatónál minden bejövő tiltását, esetleg ne zavarjanak mód
2018. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A rejtett számos verzió kilőve, látható a számom.
2018. ápr. 9. 11:25
 4/7 anonim ***** válasza:
hívjad rejtettel is akkor is foglalt?
2018. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

Blokkolta a számodat, persze van ilyen. Sajnos én is használtam már ezt a "verziót".

Vagy a tel.könyvében NEM szereplő számokat automat elutasítja miután ő így állította be.( lehet, nem is tud róla?) Próbáld meg esetleg másik számról elérni.

2018. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Küldj neki egy sms-t hogy nem tudod elérni, kérd hogy hívjon vagy adjon más elérhetőséget.
2018. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sms-nél ugye nincs az, hogy ha tiltva vagyok, át se megy neki?
2018. ápr. 9. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!