Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Whatsappon, ha valaki letilt,...

Whatsappon, ha valaki letilt, akkor látom az utoljára láttuk időpontot? Honnan lehet tudni, ha valaki letiltott? Amit a neten lehet találni erről azt láttam. Ha hívom van különbség a kicsengésben?

Figyelt kérdés

2018. márc. 23. 19:35
 1/1 anonim válasza:
én ma néztem utána és az a legbiztosabb módszer, ha csinálsz egy csoportot, és az illetöt is beleteszed. amikor tettel a csoportnak nevet es profilképet, ez utobbit nem muszaly, es megnyomod, hogy csoport létrehozása akkor ha beletudod tenni akkor nem tiltott le, de ha azt irja,hogy öt nem tudod beletenni akkor 100 százalék letiltott.
2020. okt. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!