Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Iphone SE szerintetek...

Egy Iphone SE szerintetek megéri 2018-ban? Vagy esetleg egy Samsung galaxy A5 2017 telefon?

Figyelt kérdés

Telefonvásárlás előtt állok és vagy az Iphone SE vagy a Samsung ami szóba jöhet! Ti melyiket ajánlanátok egy átlag felhasználónak?

Értelmes válaszokat köszönöm!:)

17/L


2018. ápr. 9. 17:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jaés Samsung telóm van, mielőtt jönnél valami epöl fanboy visszavágással. :D
2018. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%

Cuncimókus!

1 Ha 60 és 70 között vagy, akkor lehet, ezen esetben kezit csókolom! ;)

2 Engem meg nem érdekel, hogy mit engedhetsz meg magadnak, mert MÉG EGYSZER elmondom, ott a lehetőség, hogy bemész a bótba, megveszed 85K-ért, beregelsz és VILÁGGARI! Baj van, beviszed hivatalos epöl bóótba és érvenyesíted a világgarit! Mi ezen a roppant bonyi?

3 2 éves technológia és még mindég lelépi szépen ami a samuban van... Kár a gőzért, ismerd el, tények, tesztek, lehet nézegetni őket. :)

4 Én sem, mert túlárazottak sajna, de ha el kell ismerni a HW teljesítményét, akkor el kell ismerni, hogy még mindég kurrens és gyors!

5 Ez inkább rólad állít ki bizonyítványt, hogy ennyire lementél személyeskedésbe... Sajnos lesüllyedtem a szintedre... Elnézést a többiektől! Igen ki merem nyitni a számat, nyugodj meg :)



Kérdező, továbbra is TOTÁL baromság egy jóval lassabb hardverre pazarolni a pénzt ami kb >>>15 EZER<<< forinttal kerül csak kevesebbe! Kisebb, kecsesebb és más lánynak is ezt ajánlanám! :)

2018. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket mindenkinek, de már döntöttem, méghozzá az Iphone SE mellett!:)
2018. ápr. 10. 06:10
 14/17 anonim ***** válasza:
38%

Miért győzné le a samus technológiát? :DD


nehogy azt mond nekem hogy az SE jobb mint egy s9+

XDDDD

2018. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14: Olvasd már el a topic címet plz :)))

Végig a két telefon összehasonlítása volt a porondon... A5 vs SE gyakorlatilag ugye 6s vs A5 :)

2018. ápr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Azt tanácsolom várj egy kicsit mert nemsokára jön az iphone SE 2 ami méretben marad az elődje de dizájnra iphone x lesz. Nagyon kíváncsi leszek rá. Amúgy meg ne hallgass senkire ami tetszik azt vedd meg. Egy iphone nem a minősége miatt lesz használhatatlan hanem attól hogy kedves alma egy idő után nem támogatja szoftveresen. Amúgy volt SE-m és hibátlan telefon . 1 évig használtam és eszméletlen gyors . Soha egy picit sem akadt meg akármit is futtattam rajta.
2018. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Az SE 2 telefont szívesen megvárnám de annyi pénzem sosem lesz, hogy én azt kibírjam majd fizetni, köszönöm a választ, ment a zöld.:)

Az lenne a kérdésem, hogy miért cserélted le? Talán már nem volt olyan jó? Csak mert még nem vettem meg de egyre jobban az a véleményem, hogy én ugye hosszabb távra tervezek telefonvásárlást és nem fogja már bírni. Mármint hogy meg veszem és attól tartok hamarosan belassul!

2018. ápr. 16. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!