Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha benne vagyok egy csomagban...

Ha benne vagyok egy csomagban akkor hogy birok még mibilnetet tölteni rá?

Figyelt kérdés
A telekomnál vagyok, és 2gb netem van a csomaghoz havonta, ami nem szokott elég lenni egyáltalán. Hogyan lehetne még tölteni hozzá? És ha töltök még netet akkor hozzá adódik, és nem csak annyi lesz amennyit töltöttem ugye? Előre is köszi;)

2018. ápr. 12. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Alapvetően nagyobb csomagra váltasz. (Több net, több sms, több perc, nyilván arányosan többe fog kerülni havonta.)

2. Csak a mobilnetet váltod nagyobb csomagra vagy plusz havi csomagra, ha van ilyen a Telekomnál. (Csak net lesz több, minden más marad.)

3. Ha elfogy a mobilneted, egyszeri adatjegy vásárlással veszel hozzá. 500 MB, 1 GB, 2 GB, stb. adatcsomagok szoktak lenni, ez nem olcsó, ez csak akkor éri meg, ha csak ritkán élsz vele. A havi számlához adódik ennek a díja.

A pluszban, csomagon kívül megvásárolt adat hozzáadódik az addigihoz természetesen, de csak az aktuális számlázási időszak végéig használható fel, legalábbis a telenornál.

Szóval, ha neked minden hónapban kevés a 2 GB, akkor mindenképpen válts nagyobb csomagra. Bemész az ottani Telekom üzletbe, és segítenek neked. De online is el lehet intézni.

Ha pedig nem te vagy az előfizető, akkor szólj anyukádnak/apukádnak, akinek a nevén van, hogy szeretnél több mobilnetet. Ennyi.

2018. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


A legjobb lehet az lenne, ha átváltanád a 6 GB-os csomagra a netet. A beszéd meg az SMS marad ugyan annyi amennyi eddig volt csak a net 2 GB helyett 6 GB lesz.

2018. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bp1985 ***** válasza:
6gb 4000 ft. Jó áron mérik :) 5500-at fizetek korlátlanra telenornál, hűség nélkül.
2018. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!