Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent ez a hibakod a...

Mit jelent ez a hibakod a telefonon c101b000? Nokia lumia 520-m van. Whatsapp-ot szeretnem letolteni. Kb felenel leall, visszaugrik es kiirja ezt a hibakodot. (elotte a telefon alaphelyzetbe lett allitva, mert mas hasznalta)

Figyelt kérdés
Tobb alkalmazast is probaltam de nem sikerult.

#alkalmazás #áruház #Nokia Lumia 520. Whatsapp letoltese #hibakod c101b000
2018. ápr. 13. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt az alkalmazást nem tudod letölteni rá.

El járt az idő, nem kompatibilis ezzel a telefonnal.

De ezt már elég régóta mindenki tudja hogy azt az operációs rendszert el lehet dobni, nem való semmire.

Max telefonálni.

2018. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi. Csak azt nem ertem h az alaphelyzetbe allitas elott meg lehetett alkalmazasokat letolteni ra. Tokeletesen mukodott.Tudom, h eljart az ido (sajnos), 3ves volt a telom. Ezert vettem most ujat.
2018. ápr. 13. 12:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak erdekessegkent irom, a telefon frissitett es a skype kivetelevel letolti a kert alkalmazasokat. (skype tobb mint 1 eve nem mukodik, de ezt mar tudtam)
2018. ápr. 16. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!