Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvasarlas elott allok...

Telefonvasarlas elott allok es nem tudom, melyik lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Legutobbi telom egy Sony Xperia Z3 volt, imadtam nagyon, de le szeretnem cserelni egy ujabbra, mert viz ala tettem es az SD kartyanal elromlott. :/ Ti melyik uj Sony Xperia telefont ajanlanatok? Melyik az, amelyik ar ertek aranyban a legjobb? Esetleg gondolkozom meg a Huaweii Mate 9 pron. Ti mit gondoltok?

2018. ápr. 13. 13:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek erdemes varni az uj Sony Xperia XZ2re?
2018. ápr. 13. 13:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvass teszteket.
2018. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szerintetek erdemes varni az uj Sony Xperia XZ2re?"


Sony csoport tagja vagyok Facebookon, és ~8/10 ember (szintén én is) behány az új formatervtől ami az XZ2-t illeti.

Arról nem is beszélve, hogy flat (lapos) felületre le sem lehet rakni, annyira bután lett megtervezve: https://www.youtube.com/watch?v=amfrmqrdeXM

2018. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem most huawei p8 lite-om van, de en csak jot tudok mondani rola. Anyumnak vol Sony-ja de nem volt egy leanyalom
2018. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!