Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne a legjobb...

Melyik telefon lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Telefont fogok venni, három van terítéken: Huawei P9 Lite, LG K10, Sony Xperia Xa1. Ha valakinek valamelyik van közülük, írja le a tapasztalatait.:)

2017. aug. 5. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Anyumnak p10 liteja van, nekem p9. Én az lg-t és a sony nem tudom ajánlani mert rossz tapasztalataim vannak velük. (Hamar tönkre mentek) a p9em lassan 1 éves(vagy 2 nem tudom) de eszembe sincs lecserélni. De ha úgy van most akciós a mediamarktba a p9 lite 2017 picivel drágább mint a sima p9 lite de frissebb és jobb is picivel.

[link]

2017. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaj rosszat linkeltem : [link]
2017. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg ha teheted akkor inkább sima p9est vegyél mert a lite a butított verziója. Persze jó de a p9 brutális a litehoz képest. Ha nincs rá keret akkor simán a lite.
2017. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, jöhetnek még!:) Igazából az LG-t kilőttem, a sony és a huawei-en gondolkozom....HUawei p9-ről mindenhol jót olvasok, itt ti is azt ajánlottátok...Sony xperiákrólpedig vagy nagyon nagyon jót, vagy rosszat olvastam...A két véglet.:D Ami nagyon csábít benne az a 23 megapixeles kamera és a 32 Gb tárhely.
2017. aug. 5. 13:38
 5/8 anonim ***** válasza:

ha ezek közül kellene akkor szerintem a Sony.


Bár jobb lenne egy Samsung szerintem.


Vagy az Iphone SE 16-os vagy 32-es.


Egy összeget tudnál írni, mennyi a keret?

2017. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Samsungot nem szeretnék, többször volt már, de nincs velük jó tapasztalatom...Iphone 5s-en is gondolkoztam, csak az a baj, hogy nem tudnék rá vigyázni...ezért nem is akarok drágát, a keret max. 60-70 ezerig terjed.
2017. aug. 5. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ha most vennék telefont biztos hogy ez lenne a választás.

[link]

Ezért az árért nagyon sokat tud .

2017. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha fontos a jó kamera akkor ne vegyél olyat, amit az előző válaszoló linkelt. Ezekben az olcsóbbkategóriás kevésbé ismert gyártó által készített telefonokban a kamera iszonyatosan gáz. Arra figyelj, hogy nem minden a megapixel. Egy 8 megapixeles kamera is készíthet sokkalta szebb fotókat mint egy 23 megapixeles.


Ha nagyon fontos neked a kamera akkor az LG Nexus 5X -et ajánlom. Több mint egy éve van meg a nexusom és megvagyok vele elégedve.


Előnyei:


- Google referencia telefonja ezért mindig friss android (2018 szeptemberéig garantálja a biztonsági frissítéseket a google hozzá)

- Kamera gyönyörű képeket készít (Célszerű Full HD -ban készíteni a videókat, mert 4K nál a képstabilizátor nem a legjobb)

- Full HD kijelző


Ha Nexus 5X mellett döntesz legalább 32GB -os verziót válaszd, mert a jó minőségű képek / videók elég sok tárhelyet foglalnak.


Hátrányok:


- 2 GB ram, ez kevés lehet ha sok alkalmazást használsz egyszerre, (nekem elegendő)

- Nem bővithető SD kártyával, de szerintem 32 gb ával túl lehet élni

2017. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!