Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan program, amivel...

Létezik olyan program, amivel látom a gépen (USB-vel), hogy mit csinálok a telefonnal?

Figyelt kérdés
Nokia 3500 classic-om van, és betört a kijelzője. Még pár hét, mire megérkezik... Van rajta usb, már csak egy progi kellene.
2010. jún. 12. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

ennyire hülye vásárt csináltál...


legfeljebb csak pendrájvnak tudod használni.


egyébként minek akarod látni mit csinálsz rajta a GÉPEN, ha már egyszer géped is van?

2010. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én a kérdést sem nagyon értem


1. szerintem nincs olyan program hogy gépen látod mit mutat a teló kijelzője ha erre gondolsz

2.Még pár hét, mire megérkezik... Mi?? az új teló? vagy?


szerintem maradj a pendrive használhatóságánál

2010. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Én törtem be a kijelzőjét. Rendeltem ebayről újat, és annak a megérkezése telik pár hétbe.

2. Nem csináltam hülye vásárt, mert a telefont én vettem újonan, és mint mondtam, én törtem be. Viszont a telóról hallgatok zenét, arra kapom az sms-t stb. és a kjielző nélkül elég nehéz tudni, hogy épp mit csinálok.

2010. jún. 12. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:

én értem a kérdést, de sajnos nincs olyan program.

a többi válaszoló meg egy nagy balfa** ^^

2010. jún. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

15:20as vagyok, köszöntem 16:00 =))


amúgy mivel nokiád van, nekem is és nekem az a szoftver amit adtak hozzá az leszinkronizálja a telót és eltudom gépen olvasni az smseket meg ilyeneket hogy jegyzetek de szerintem sincs olyan hogy látod mit csinálsz éppen a telódon

2010. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!