Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S7 kérdés. Ha fontos,...

Galaxy S7 kérdés. Ha fontos, hogy leendő telefonom jó videót készítsen gyenge fényviszonyok közt is, akkor van-e jobb?

Figyelt kérdés

Még a régi Xperia Z lapul a zsebemben, ami alkalmatlan persze. Egy használt S7-nél van-e jobb (használtan persze) a szokásos árakat nézegetve nem túl sokkal drágábban, esetleg olcsóbban, ha tényleg az esti videókon is szeretném, ha rajta lenne elfogadható minőségben a téma?


A többi szempont sokadlagos, talán a 2GB RAM és a 16GB tárhely legyen a minimum (ami most teljesen jó az öreg XZ napi használatában).


2018. ápr. 14. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az s7 alapból egy nagyon jó választás lehet. Nem is olyan régi, nem elavult, és ettől olcsóbbat/régebbit szerintem már nem érdemes venni.

A kamerája is elég jó, bár az kérdéses, hogy mennyire gyengék azok a fényviszonyok. Mert ha az erdő szélén próbálsz videót csinálni teliholdnál, valószínű semmit se fogsz látni. (Legalább is nálam nem remekelt a tengerpartnál majdnem 0 fényviszonyoknál.

De a városban a lámpák alatt nagyon szép videót készít.


Egyébként nagyon tudom ajánlani.

2018. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy s7 edge, most pont azt használom, csak ajánlani tudom.


De lehet vegyél inkább egy s8-at, most mivel megjelent az az s9 lement az s8 ára, ahol én szoktam vásárolni ott pont annyi az s8 mint az s7 edge.


16 GB ram? nekem az s7-es az 32 Gb-os, és van rajta 7-8 GB szabad hely.


Ja és az s8-as az már 64 GB-os, és lehet videókat is jobbat készít.


Mondjuk a ram az ugyanannyi, 4 GB.

2018. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az S7 jó választás. Elég jól használható gyenge fényviszonyoknál, F1.7-es kamerája van. Egyébként valóban számít, hogy mire gondolsz gyenge fényviszonyoknál. Nézz low light teszteket és úgy eldöntheted, hogy elég-e neked.
2018. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kamera miatt nem érdemes váltani S8-ra mivel egy az egyben ugyan az.
2018. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: nem ugyanaz, de valóban nincs drasztikus különbség a kettő között. Az S7 kamerája még egy jelenlegi csúcskategóriás telefonban is megállná a helyét.
2018. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gyenge fényviszonyok alatt mondjuk otthon, gyengébb villanyfénynél készült gyermekfotók lennének a kincset érők, de persze egy esti szalonnasütésre se hordanék DSLR-t, meg ugye videózgatni zsebből legalább a saját vakuja mellett ne vérezzen el tök sötétben (pl a "kismacskák születtek" kategória, vagy a horgászok álma koromsötétben, megörökíthetetlenül :)
2018. ápr. 15. 10:25
 7/8 A kérdező kommentje:
XZ2 zsírújan kb ugyananyiért, több képponttal, többnyire (értelmes körülmények közt) legalább ugyanannyira használható kamerával szerintetek jó bolt S7 helyett? (Használt, 75-85e, jó-patika állapotú S7-et értve ezalatt)
2018. máj. 7. 20:52
 8/8 anonim válasza:

Szerintem ha gyenge fényviszonyok között akarsz képeket csinálni, az S7 kitünő választás. Mindigis csodálkoztam hogy milyen jó képeket csinál sötétben.


Bár most romlott el a telefonom (szoftverhiba, használat nélkül melegedett 90-100!!! fokra), de egy egyszerű romcserével megcsinálták, kb 1 óra alatt, azt mondom, hogy az egyik legjobb telefon :)

2018. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!