Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s 64 GB szeretném...

IPhone 6s 64 GB szeretném eladni. Miért fontos az hogy legyen iCloud?

Figyelt kérdés

Törött kijelző illetve LCD sem működik. Bementem ma 3-4 helyre pesten. Első helyen elhajtott hogy a kijelző lenne a lényeg, vhol akart adni érte 5 ezret, másik helyen nem kellett egyáltalán, valahol meg azt mondta ad érte 30-at, csak itt kellene hagyni hogy berakjon egy lcdt, megnézze az icloudot.(egyenlőre nem hagytam még ott a telefont)

Kérdésem az lenne hogy mire kell nekik az iCloud, mindenhol ezt mondták hogy iCloud, iCloud, iCloud. Ha én megadom az icloudomat, ami az én jelenleg használt email címem, abból nem lehet bajom? Más a jelszó de akkor is nem szívesen adnám meg. Az új tulaj nem tud simán regisztrálni?

Illetve másik kérdés amin csak akkor gondolkoztam el amikor már eljottem onnan. A kijelző cserét azt rám fogja számlázni???

Mert ugye én eladni akarom ezt a vackot, nehogy az legyen hogy belerakja vissza megyek aztán mondja hogy hát amúgy bele néztünk de nem kell mégsem a telo, viszont az LCD 22 ezer lesz kedves uram...


2018. ápr. 15. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jelentkezel ki az iCloudból, más nem fog tudni bejelentkezni, számára (és a gsm-es számára is) használhatatlan és eladhatatlan levélnehezék marad a telefon, benne marad az összes szinkronizált adatod és a továbbiakban is érkezik rá, ha netet kap, stb. Döntsd el, hogy szeretnéd-e ezt, vagy jobb inkább egyszer megadni az email címed, kilép belőle, aztán soha többet nem hallasz sem a tagról, se a telefonról, ha meg nagyon bizalmatlan vagy, max jelszót változtatsz.


A kijelzőt pedig nem fogja kiszámlázni neked, valószínűleg eleve van készleten neki egy bontott/új és egy donorra várt (a tiéd pedig pont kapóra jött).

2018. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az e-mail +jelszó nélkül ő sem tud belépni, így nem tudja ellenőrizni a telefont.

Ez így halott ügy.

2018. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!