Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legjobb kamerás telefon? Hol...

Legjobb kamerás telefon? Hol vegyek, milyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rossz Windows phoneos telóm van és újat akarok ami jól megy és alapvetően az lenne fontos hogy az elölső és a hátsó kamera jó legyen, meg hát a teló is.


Eddig azon voltam hogy 115 ezrem van, akkor SE mert annak jobb a kamerája mint a 6/6S-nek, néztem mást is de nagyon össze vagyok zavarodva. Nem tudom melyik kameráz jól, és pl. mobilarénán a htc 10 kamerája 8 pontot kapott, egy vlogger meg azt mondja az a legjobb...


Ha kinéztem hol vegyem? Ha iPhone lenne mennyire rizikós használtan venni?


2018. ápr. 16. 03:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Használtan zoknit se veszünk.

Vegyél egy 50 ezres telefont és annak is jó a kamerája.

Ha meg fotózni kell akkor egy normális fényképezőt kell venni..

2018. ápr. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első körben nem a hardver teszi kizárólag jóvá a kamerát, hanem az is, hogy a user hogyan tudja használni.


alap felhasználásra elég sok telefon van, aminek jó a kamerája, többnek az előlapi is, kicsit komolyabb felhasználásra meg igazából teljesen megoszló.

van, aki a huawei-t isteníti, van, aki a sony-t, és van, aki szerint az iPhone-ok is jó képet csinálnak.

szóval ebből a szempontból szerintem tökmind1, ha ilyen árkategóriában gondolkodsz, akkor egy felsőbb kategóriás telefonnál nem nagyon fogsz mellényúlni.


nagyon komoly felhasználásnál meg nyilván kiesnek a telefonok, és arra ott vannak a rendes gépek.

2018. ápr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Ha csak a kamera számít, akkor egy második szériás LG G4. Olcsón hozzájuthatsz, és nagyon jó a kamerája, viszont 2015-ös telefon, tehát például frissítést már nem fog kapni. Első szériást viszont ne vegyél, mivel bármikor előjöhet a bootloop hiba, ami alaplapcserét jelent. A HTC 10 sem rossz egyébként. iPhone-t meg csak úgy szabad használtan venni, hogy előtte alaposan utánanézel, mikre kell figyelni.


Azt remélem nem kell mondjam, hogy csak személyes átvételt szabad választani, ha magánszemélytől vásárolsz.

2018. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!