Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 808 telefont az USB...

Nokia 808 telefont az USB kábellel nem ismeri fel a Nokia Suite program, illetve SIS fájloknál "lejárt tanúsítvány" hibaüzenet. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy Nokia 808 Pureview telóm, ami Symbian rendszert használ. Csináltam rajta egy gyári visszaállítást, majd ezután tettem volna rá Nokia Suittal a dolgokat, mert hard reset után néhány dolog, pl. térképalkalmazás nem volt rajta. Csatlakoztatás után nem ismerte fel a program. Pedig tárhely módban felismeri. Így nem tudok rá térképalkalmazást és semmi egyebet tenni.


Ezután gondoltam, hogy megoldom úgy, hogy .sis fájlokban töltök le ezt-azt, például a maps installert is, mert azt is telepítettem már így régebben. De eddig mindegyik letöltött fájl telepítésénél kiírta a telóm, hogy "Lejárt tanúsítvány".


Még mielőtt azzal jönne valaki, hogy a telóm régi, symbianos és szabaduljak meg tőle, annak köszönöm szépen. Igen, régi, de nagyon szeretem és tisztában vagyok vele, hogy már kb. 2012 óta nincs rá frissítés, azonban az addig megjelent dolgokat tudnom kéne telepíteni továbbra is. A telót is 2014-ben vettem, amikor már bőven nem voltak a Symbianra új dolgok. Azóta viszont csatlakoztattam párszor a telót a Nokia Suittal, akkor nem volt vele gond és ilyen "Lejárt tanúősítvány"-okat sem kaptam. Most viszont az egész nem akar működni. :(


Tudna nekem segíteni valaki, mert kétségbe vagyok esve? Köszönöm előre is!!!


U.I.: Egyébként már hónapokkal ezelőtt kiírta pár programra, pl. játékokra, hogy "Lejárt tanúsítvány", de nem nagyon foglalkoztam vele. Most, hogy térképet sem tudok feltenni, már zavar. Pedig nagyon szerettem a térképalkalmazását a Nokiának. :(



2018. ápr. 16. 05:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Én anno egy N70 -en úgy oldottam meg a "lejárt tanúsítvány" hibát, hogy a telón korábbi dátumot (évszámot állítottam csak) állítottam be. Utánna, amikor megtaláltam, melyk évre volt érvényes a sis tanúsítványa, gond nélkül települt a kérdéses program.
2018. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!