Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s kijelzőjével kapcsol...

Iphone 6s kijelzőjével kapcsolatban segítene valaki?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vettem egy iphone 6s-t.Eleve feltűnt,hogy alul a töltőnél a kettő csavar hiányzik.Nem nagyon törődtek vele nagyon mivel semmit sem akadályozott a hiánya.Minap leejtettem a telefont,és alulról feljött a kijelző.Gondolom a csavar nem fogta,és feltudott pattanni.Próbáltam vissza nyomogatni,de sajnos mégjobban elcsesztem,mivel oldalt megjelent egy fekete folt,kb ilyen csak kisebb.

[link]


Most ezt teljesen ki kell akkor cserélni,vagy ha megveszem azt a kettő csavart és vissza nyomom rendesen akkor eltűnik ?



#kijelzőcsere #Iphone 6s kijelző
2018. ápr. 16. 18:57
 1/7 anonim válasza:
Ha nincs szerencséd, ahhor deformálódott a ház és azért van ott a feketeség, mert a kijelzőt nyomja alulról az alaplapról valami. Azért valószínű ez, mert ha visszanyomod, akkor jelenik meg, a csavar csak rögzítené.
2018. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtam visszanyomni.Ugyan úgy kint van alul a kijelző,csak pluszba itt van az a folt :/
2018. ápr. 16. 19:24
 3/7 anonim válasza:
Változik a fol vagy állandó?
2018. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugyan ott van :/
2018. ápr. 16. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Jobban jársz ha teljesen szét szeded és megnézed mi nyomja a kijelzőt.

Addig meg ne nyomogasd vissza mert csak rosszabb lesz.

2018. ápr. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bízd profira. Tudom, hogy az hiszed, hogy "Így megtudok spórolni 20-30 ezer forintot", de nagy valószínűséggel jobban elrontod és kb dupla annyi lesz a javítási költség.


Plusz nem tudhatod, hogy a kommentelő, aki egy bizonyos folyamat elvégzésére buzdít egy Apple Certified szervizben dolgozik vagy éppen egyszer egy kocogtatással "megjavított" véletlenűl a tévéjében egy beragatt pixelt és azóta ő a Jani.

(Akinek nem inge ne vegye magára)

2018. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már találtam szerelőt.Most csak arra van pémzem,hogy vissza rakja a kijelzőt,nyáron meg majd megjavíttatom azt is.Sajnos pénz szűkébe vagyok most,bár honnan is lenne pénzem 16 évesen.Szóval most csak a kijelzőt tetetem vissza.Az most a legfontosabb szerintem,mivel ha egy csepp víz bekerül,vagy beporosodik,akkor kampec a telónak.Azt a foltot meg megtűröm nyárig,aztán majd diákmunkából kicseréltetem a kijelzőt is.
2018. ápr. 18. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!