Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha beadom szervizbe a telefono...

Ha beadom szervizbe a telefonomat kötelező megadnom a pin-kódomat illetve az egyéb feloldási jelszavakat?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm tapasztalata az, hogy igen, egy másik szerint biztos, hogy nem kérik el. Csak akksi cserére van szükség, ha minden igaz.

2018. ápr. 17. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát a telefon lezárókódját nem tudom, de a pint biztos, hogy nem mert azt benne sem szokták hagyni a telefonban.
2018. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gugu Gabor ***** válasza:
személy szerint factory reset után sim nélkül adtam le a telefonom
2018. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lementesz róla mindent, és a 2-es válaszoló tanácsát megfogadod.
2018. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom bekapcsolni úgyhogy így egy fokkal nehzebb lementenem mindent. Ezért is megy szervizbe.
2018. ápr. 17. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne adj meg semmit, ha akkucsere műveletet kérsz. De akkor azt el is végzik, és nem keresik a hibáját. Ha mégse az volt a baja, attól még fizetned kell.
2018. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A próblémától függ ha:

Szoftveres a hiba, kell

Ha hardveres akkor nem kell max facrory resettel kapod vissza

2018. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Majdnem 100%, hogy csak az a probléma. Köszi a válaszokat!
2018. ápr. 17. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!