Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni ezzel az...

Mit lehet tenni ezzel az Iphone 5el? Beadta a végét?

Figyelt kérdés
Kb. 5 éves lehet,hugomé volt.Köröbelül 1 hónapja lemerült teljesen 0%ra,és nem kapcsolt be. Elvittük egy szervízbe,kicserélték az akkut és a töltőbemenetelt,de úgy sem volt jó. Később megint elvittük a szervízbe,ott sikerült beimdítani a telefont,raktak bele egy normális akksit,cssk az a baj,hogy hazahoztuk,100%ra feltöltöttük,és most megimt nem kapcsol be. Mit lehetne vele tenni?Azt elfelejtettem írni,hogy mikor hoztuk haza akközben még be volt kapcsolva,tehát használtuk.Köszönöm a válaszokat.

2018. ápr. 17. 21:42
 1/4 anonim válasza:
Cseréld le a mobilt arra már nem érdemes többet költeni!
2018. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kuka, alaplapcserés lenne, de konkrétan többe kerülne, mint maga a telefon. Alkatrésznek már nem lehet eladni, de próbáld meg, 10 ezernél többet nem ér szerintem.
2018. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Add nekem, szétszerelgetés a hobbim. +gyűjteni szeretnék iphoneokat
2018. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már sikerült bekapcsolni,elvittük megint szervízbe.:)
2018. ápr. 23. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!