Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS kepernyovideo lementése?

Krist250 kérdése:

IOS kepernyovideo lementése?

Figyelt kérdés
Mai nap egy közel 30 perces képernyőfelvételt készítettem. A felvétel lementése alatt a telefon kiirta, hogy a tárhely betelt. Töröltem rögtön adatokat, hogy legyen hely. A hely felszabadult, azonban a képernyőfelvétel nem tárolódott el. Félbeszakadt a tárhely betelése miatt. Nagyon fontos videó lenne. Lehet valahogy ujraindítani a videó mentését, folytatását? Vagy akárhogy hozzáférni?

2018. ápr. 19. 18:30
 1/1 anonim válasza:
Tudtommal, mivel én is iPhone használó vagyok ha megtelt a tárhely akkor autómatikusan törli az elemet. Esetleg indítsd újra a telefont ( Home gomb és kikapcsoló gomb egyszerre nyomva tartása míg az alma meg nem jelenik) hátha akkor előkerül a felvétel de nem látok rá sok esélyt
2018. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!