Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem a telefonomat és...

Leejtettem a telefonomat és nem tudom hogy jó e, valaki tu•na segiteni?

Figyelt kérdés

Sikeresen leejtettem Iphone 7 telomat, volt rajta tok meg uvegfojla es hat eleg nagyot repult kepernyore esett,de kulso serulest semmit sem latok szerencsere. Lehet hogy az uvegfojla alatt betort a kepernyo ss igy nem latom?

Kamerak mukodnek,optikai kepstabilizator is , hangszorok is hivas is wifi ,mobilnet ,repgepuzemmod,mikrofon es a Siri is iranytu es vizszint mero is! Mit tudnek meg megnezni rajta higy tenyleg nem lett semmi baja ? Nagyon bevagyok s* arva :(( attol felek a legjobban hogy a fojla alatt bevan torve a kepernyo de nem latok igy semmi torest rajta :/


2018. ápr. 22. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha szerinted az lehetséges, hogy a fólia alatt betört a kijelző de te nem látod, akkor szerinted mi mégis mi a fenét tudunk javasolni.


Várj előveszem a kristálygömböm... igen, azt látom, hogy teljesen összetört a kijelződ.


Sajnálom ez van.

2018. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érzékelsz belső sérülést? Minden funkciója működik? Ha igen és a fólián keresztül sem látsz sérülést akkor nem értem, hogy miből gondolod, hogy baj van?
2018. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát mukodik minden funkcioja csak felek hogy emiatt ugrott a gari.. pedig kb 2 hetes a telom :(

Azert fosok mert vagy 5 metert esett parkettara. Es nem hiszem el hogy nem lett semmi baja.

2018. ápr. 22. 21:00
 4/11 anonim válasza:
Ha nem erzekeled akkor miért szamit hogy lett e baja?
2018. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Mi az a “fojla”?
2018. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan mit kerestél te 5 méter magasban...?
2018. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerencsédre a parketta elég rugalmas.


Ha ugyanezt betonon vagy aszfalton próbáltad volna ki, akkor jó eséllyel ripityára tört volna.

2018. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy szinttel lejjebb esett a plafonon keresztül?

.

Ha minden funkciója műxik, akkor mi baja lehet?

Ezt viszont a legjobb jóindulatú akarat esetén sem tudja senki közülünk ellenőrizni.

2018. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor most már tudod, miért kötünk biztosítást a drága készülékekre
2018. ápr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem veszünk drága készüléket.
2018. ápr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!