Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adatmentés Alcatel One Touch...

Adatmentés Alcatel One Touch Pop S9ről hogyaan lehetséges?

Figyelt kérdés
Sajnos tönkrement a telefonom,nem akar bekapcsolni. Feldobja a szokásos alcatel logót és bootol, de itt meg is áll a történet. Semmit nem lehet vele kezdeni. Ha rákötöm usb-n gépre, érzékeli, de olvasni nem tudja. Sajnos rajta van pár kép, ami nagyon sokat jelent. Tudna valaki segíteni, hogy ezeket a képeket hogyan menthetném meg?

2018. ápr. 23. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám volt egy Sony m4 aquaval. Többszöri újraindítás-próba után egyszer csak beindult. Azonnal átmentettem mindent a memóriakártyára, neveket, t.számokat stb.. Tanulságként mindent kártyára irányítok.
2018. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
alapértelmezettként nekem az sd kari volt beállítva. úgy látszik az utolsó fotókat már nem tette rá. nem tudom mit tegyek kb 40 alkalommal indítottam újra,de amíg le nem merül nem történik semmi előrelépés :'(
2018. ápr. 23. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
És még egy, 31000 ft. lett volna az alaplap csere, szóval kuka lett és egy kínait vettem helyette.
2018. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem már van új, csak a képek kellenek
2018. ápr. 23. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!