Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvárjam a májusban érkező...

Megvárjam a májusban érkező Iphon SE 2-t vagy megvegyem most a Huawei P9 lite 2017-et?

Figyelt kérdés

Most Szombaton mennék telefont vásárolni, de hallottam, hogy körülbelül mennyibe kerülne majd az SE 2 és el kezdett érdekelni! Átlag felhasználó lennék, azért is gondoltam a P9 lite 2017-re dr viszont az SE 2 sem hagy nyugodni! Szerintetek mit tegyek?

Köszönöm a hasznos válaszokat!

17/L



#Huawei #iPhone #hogyandöntsek?
2018. ápr. 23. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is majd most szeretnék telefont venni, megvárnám már, milyen áron kerül a piacra, hogyan fog kinézni és persze a hardver is lényeges szempont.

Véleményem szerint nagyon hosszú távra nem lehet tervezni , ezekkel az androidos telefonokkal.

Nézd csak meg őket bármelyik boltban egy 5-10 perces nyomkodás erejéig. Meg fognak akadni, szaggatni fognak. Értem én, hogy nincsen kikapcsolva, meg sokan nyomkodják, csomó minden fut rajtuk, de azért már ennyi idő után látható az akadozás egy P10 lite-nál vagy pár 100 k-s mobilnál elveszi a kedvem a droidtól teljesen.

Mennyit szánsz úgy a telefonra?

2018. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az SE 2 azért lesz igazából érdekes, mert ez igazán kis méretű telefon lesz az 5"-os mezőnyhöz képest. Tehát ez igazán annak érdekes aki a kis méretű telefont részesíti előnyben. Tehát, ha kis méretű telefont szeretnél akkor érdemes lesz várni az SE 2-re, ha meg nem akkor ne várj rá. Sok mindent úgy se lehet róla tudni amire alapozni lehet. Az áráról meg végkép nincs annyi információ ami alapján el lehetne dönteni. A P9 lite-ot megkapod 50-60ezer körül, de az SE 2-t kizártnak tartom, hogy 100ezer alatt legyen az induló ára.

Szóval ha kis méretű telefon kell, akkor várj, ha meg mindegy a méret akkor maradhat a P9 lite 2017.

2018. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, ment a zöld mindkettőtöknek! Valószínű, hogy mivel a méret az számomra mindegy, ezért a p9 lite lesz! De még nem teljesen biztos.

És 1.vaszoló, kb max 100.000 ft-ot!

2018. ápr. 24. 06:05
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
43%

Érdekes, nekem fél éve megvan a telefon, androidos és nem szaggat...

Kb. 100 rugóért 4 colos telefon lesz az SE2, gratula.

2018. ápr. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló! Huawei p9 lite 2017-re gondolsz? Mármint, hogy nem akad és az van?:)

Valószínű, hogy azt fogom meg venni!

2018. ápr. 24. 10:15
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Olyan még nem volt a kezemben, de sok ismerősömnek Huawei van és szeretik. Állítólag a wifi sokszor tönkremegy benne. Nekem Sony Xperia X van
2018. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!