Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor fog megjelenni az...

Mikor fog megjelenni az iPhone X Plus? Milyen árakra lehet számítani? Mennyi időt érdemes várni megjelenés után ahhoz, hogy egy picit lemenjen az ára?

Figyelt kérdés

Utóbbit úgy értem, hogy az iPhone X megjelenéskor 400.000ft-t kapargatta, de most már 280.000 ft-ért is láttam, és nem is telt el olyan sok idő még a megjelenése óta, így arra lennék kíváncsi, hogy majd a Plus esetében hogy lesz.


(Leginkább részletre való vásárlásra gondolok áraknál)


2018. ápr. 24. 02:00
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ne iphone-t vegyél vegyél egy DynaTAC 8000x telefont olcsóbb nagyobb és te is egyedi lehetnél vele
2018. ápr. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Minek a legújabb iphone, ha nincs rá pénzed???
2018. ápr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még meg se jelent , de már azt akarod lemenjen az ára???

Na pont az iphone-k nem arról hiresek hogy lemenjen az ára.

2018. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én normális választ vártam nem ezeket. Erőltessétek meg magatokat, mert az eddigi dolog amit nyújtottatok, az egy nagy rakás sz@r.


1.: Nem ezt kérdeztem

2.: Biztos qrva viccesnek érzed magad :D Bár sok közöd nincs ugyan hozzá, de végzős gimnazista vagyok, és szombatonként eljárok melózni. Azt a telefont tűztem ki magamnak célnak, de mivel nem vagyok milliomos családból való, magam kaparnám össze azt a pénzt, erre lenne jó a részlet. :D

3.: A te válaszoddal nem volt igazán nagy problémám, de azért pontosabban is fogalmazhattál volna, na mindegy.


Szövegértés, gyerekek, szövegértés! :D Azt hittem már 5.osztály alatt is tanuljátok, akkor meg mi a probléma? :)

2018. ápr. 25. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!