Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véleményeket várnék a LeEco...

Véleményeket várnék a LeEco mobiltelefonokról! Számomra ismeretlen volt eddig! Olcsó, de jó? Nem egy-két évre vennék! Várom a pro-kontra tanácsokat! Üdv! hardverapro.hu/apro/uj_arany_leeco_letv_le_s3_x626_55fhd_4gb _r am_64gb_rom_helio

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 10:32
1 2
 11/11 anonim válasza:

Üdv, nekem egy LeEco Le 3 pro AI típusú okostelefonom van, és eddig amennyit használtam teljesen meg vagyok vele elégedve.

A telefon anyaghasználata nagyon minőségi; a hátulja teljes mértékben fém, egy darab műanyag nincs benne.

A Full HD-s IPS panel meg egyszerűen meseszép (szerintem).A színek nincsenek túlszaturálva és ez így pont jó.

Az ujjlenyomat olvasó viszonylag gyors és pontos.

A kamera(/kamerák) szép és részletes képet készítenek még rosszabb fény viszonyok mellett is.

A kéttónusú vaku pedig kellő fényt biztosít a sötétben.

A hangzásról egy darab hangszóró gondoskodik (Dolby Atmos).A hangszóró hangos és tiszta.H ha ezt a telefont veszed nagy basszusra ne számíts, de annyira nem vészes a hangzás.


A telefon papíron 64 GB-al rendelkezik, ebből 60 használható, amiből kb. 10-15-öt a rendszer foglal el, tehát marad bőven 40-45 GB-unk szabad felhasználasra.

A készülékben 4 GB RAM található, ami lehetővé teszi, h szinte akármennyi alkalmazás futhasson a háttérben.

A telefon könnyedén viszi a játékokat, akadás mentesen.

Én, a GTA San Andreast, a GTA Vice Cityt, a PubGt, a Need For Speed No Limitset és a Mortal Kombat X-et próbáltam a telefonon, amik teljesen játszhatóak voltak.

A telefon hátrányához tartozik az, h a fém házhoz hűen, viszonylag gyorsan melegszik.

A gyorstöltés tényleg működik, és nagyon eredményesen teszi a dolgát.


A telefon maga viszonylag jól bírja a strapát; ejtettem már le csempére, képernyővel lefele, betonra, parkettára, de a kissebb karcolásoktól eltekintve semmi baja nem esett.


A telefon hátrányai pedig, a fentebb említett melegedés, a jack hiánya (de legalább kapunk hozzá, Type C - Jack átalakítót) és valamint, az, h az Android rendszert nem lehet frissíteni.


Remélem tudtam segíteni bárkinek is.

Üdv: Dávid

2018. júl. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!