Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 808 Pureview kontra...

Nokia 808 Pureview kontra Nokia PC Suite. Nem akarják megismerni egymást a Windows 7 Ultimate nevű találkahelyen. Mi az oka?

Figyelt kérdés

A telefon Nokia Suite módra van állítva, már két USB kábellel is csatlakoztattam, bedugtam 2-3 csatlakozóba is, kihúztam az USB-kből a 2 külső vinyómat is, hogy hátha zavarnak vagy mit tudom én, telepítettem úgy is a Nokia Suite-ot, hogy a telefon még nem volt hozzákötve a géphez, telepítettem több verziójú Suite-ot, de sehogy sem ismerik fel a telefont. A Nokia Maps Loadert is próbáltam, de az kb. ugyanez. Az összes program azt mondja, hogy tárhely módban van a teló, ami képtelenség.


Kábelprobléma nem lehet, hiszen, ha valóban rendes tárhelyként használom a telefont, akkor úgy lazán felismeri a Windows. Illetve ha Nokia Suite módban van, akkor is felismeri a Windows! De ebben a módban a delikvens programok már nem...


Tipp?


/Bocsi, egyszer már feltettem a kérdést, csak nagyon fontos lenne. Mondjuk akármennyi válasz fog jönni, harmadjára már azért nem fogom. :D De nagyon bízom benne, hogy tud segíteni valaki./


Ja egyébként ha valaki tud tippet adni, hogy Magyarország Nokia térképét hogy lehetne felvarázsolni a Symbianos telefonomra PC/Nokia Suite programok nélkül, akkor a fenti probléma tárgytalan. :)



2018. ápr. 17. 04:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!