Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A B-tel eredeti telefonokat árul?

A B-tel eredeti telefonokat árul?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni wgy iPhone 7s-t vagy egy iPhone 7 plust , mert ott sokkal olcsóbbak + garancia is van, csak az a kérdés,hogy eredeti -e , vagy hamisítvány. Tapasztalat?

2018. ápr. 24. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
2018. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ország boltja plecsnivel csakis hamis cuccokat árulhatnak. Nekem is három hamisítványt adtak el 5 éven belül, a negyedik is tőlük lesz.


Értsd: Nem hamisítványok.

2018. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2018. ápr. 25. 07:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már rendeltem tőlûk egy iphone 6s-t nem is volt semmi probléma eredeti meg minden bár azt elfelejtették említeni hogy rfb telefon (tehát gyártó által felújitott) gondolkodtam is hogy visszaküldjem de ennyi pénzért ajándék volt és végülis az alaplapján kívűl minden új volt még az akksi is és a ház is,de szerintem a te esetetben nem áll fent ez a veszély mert az i6s már egy régebbi koncepció

Ja és iphone 7s nincs csak 7 meg 8 :)

2018. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!