Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy Asus Fonepad-et...

Kaptam egy Asus Fonepad-et (K00Y), és mivel elég lassan működik, így szeretném az androidot újra rakni rajta. Milyen szoftverrel tudom ezt megtenni?

Figyelt kérdés
A gyári visszaállítás sajnos nem segített, ezért szeretném újra rakni. Nem rootolásra gondolok, csak a szoftver javítására. Eddig csak Sony telefonom volt, ott a gépre fel kell telepíteni az Xperia Companion-t, csatlakoztatni a telefont, és simán megcsinálja. valami iylesmire gondolok, csak nem találtam az Asushoz ilyen programot.

2018. ápr. 25. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Az androidnál a rendszer külön partíció(ko)n van, és nem módosul, legfeljebb az OTA frissítések telepítése során. Ha a gyári visszaállítás nem segített a lassúságon, akkor valszeg a rendszer "újrarakása" sem fog.


Igazából az x86 alapú Android implementációk sosem voltak a legsikeredettebbek, nem véletlenül hagytak fel vele az Asusnál. Ez a modell meg már hardveresen is gyenge, nem igazán tesztelik ilyen vason a mai alkalmazásokat.

2018. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 válaszát érthető magyar nyelvre fordítva:


TELEPÍTENI átlagember nem tudja az androidot.


Az adott készülékre összerakott FIRMWARE-t viszont megfelelő módon rá lehet tölteni újra.

2018. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Tehát mindent egybe véve nem igazán lehet rendbe tenni. Kár, mert egy két alap dologra meg megfelelő lenne a hardware.
2018. okt. 8. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!