Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 5A. Érdemes...

Tomyka73 kérdése:

Xiaomi Redmi Note 5A. Érdemes venni? Azt olvastam hogy jó telefon nagyon de állítólag nem telepíthetőek az appok sd kártyára. Igaz ez?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 25. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Kitkat óta ugyanezt elmondhatjuk a többi telefonról is. Telepíteni csakis a belső memóriára lehet. Utána van, amit áthelyezhetsz, van, amit nem.
2018. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Nekem ilyenem van már december óta. Semmi rosszat nem tudok róla mondani.

Akksi sokáig bírja nekem két napot simán kibír videózással netezéssel együtt. Van olyan hogy napokig csak telefonálásra használom és akkor is kb 4 nap után 15% on van.

Gyors, soha nem fagyott le, nem gondolkozik. Szerintem jó képet csinál. Törés álló:D párszor pofára esett de teljesen ép maradt, karcolások sincsenek rajta (nincs rajta semmilyen fólia).

Kenterbe veri az összes 100.000 körüli telefonokat.

2018. ápr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval teljesen egyetértek.
2018. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha meg még jobbat akarsz , akkor vedd meg a Redmi 5 plus a 4/64 GB.
2018. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Redmi 5A 2/16-ról tudok nyilatkozni, az kb ugyanaz, kicsit újabb és 5 collos (a Note 5A 5,5-ös) Az eustock.eu-on 26 ezer, ennyiért a legjobb választás, a miui is kezes, barátságos. Egyedül az auto fényerő dilis néha, de arra meg van pár app és a gyári launcher vacak, azonnal cserélendő, de kb ebbe tudtam eddig belekötni :)
2018. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek. Mindenkinek köszönöm a válaszokat.
2018. ápr. 27. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!