Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P10 vagy iPhone 6S...

Huawei P10 vagy iPhone 6S vagy Galaxy s7/S7 edge? Mit ajánlotok ebben az árkategóriában?

Figyelt kérdés
Nem IOS vs Android érdekel. Meg vagyok elégedve mind 2 rendszerrel. Mindegyik ek van előnye és hátránya. Segítséget szeretnék kérni melyiket vegyem. Most egy Honor 8-am van. Fontos lenne, hogy most legalább 2 évre vennék telefont. A Huawei is időt álló. Ti mit javasoltok? Esetleg valami mást?

2018. ápr. 25. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Iphone 6s Én androidról váltottam ios-re és ég és föld a különbség. Bátran vedd az iphone-t. 3évig még biztos jó lesz a 6s
2018. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, biztató, hogy sorban a 6s előtt lévő iphone már nem rendelkezik támogatással. De lehet azt is venni, nem tiltja ezt senki :D Szerintem a P10 érné meg a legjobban. Az a legújabb a felsoroltak közül, és időt álló, ahogy azt mondtad is. Viszont ha már Huawei, csak érdekességképp nézz rá a P20 lite-ra. Mostani megjelenés, valamivel olcsóbb, processzorból nem is a Kirin 659-et kapta. Ez mondjuk nem Kirin 960, de nem hinném, hogy a hétköznapi használatban ez látszana. 2 évet meg még a P20 lite és annak kategóriája is kihúz simán szerintem.
2018. ápr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Akartam mondani processzorból a Kirin 659-et kapta...
2018. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kamera terén elég lesz a p20 lite? sokat fotózok nappal és este
2018. ápr. 26. 07:58
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] - itt van mintakép, amit a telefonnal készítettek. Kamunak nem kamu, valószínűleg tényleg a P20 Lite-al lett készítve az a 2 kép. Szerintem nem rossz, de rád bízom, dönts te.
2018. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A P10-et ajánlom. A Honor 8-at amúgy miért akarod lecserélni? Azon kívül hogy nem mai darab, mi vele a probléma? A P20 lite gyengébb nála.
2018. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen az értékállóság és amit a Huawei mit művel a Gyroscope-pal. VR-ban ugrál a kép de ehez van egy külön kérdésem. Ha azt megnézed van benne egy link is és rájössz :/
2018. ápr. 28. 11:00
 8/8 anonim ***** válasza:

6s hardvere nem nagyon gyengébb a 7-esétől. Persze megnézed a benchmarkokat van eltérés, de a felhasználás során 0,5-1,5 másodperc a különbség alkalmazások megnyitásában. 2 gb ramja van szintén, mint a mostani 8-nak. Bőven jön rá még 2 évig a szoftver. Amúgy mindig várok a frissítéssel, írjanak róla, mert ugye nem droid, hogy visszarakom a szoftvert korábbról.

Amúgy 150 k-ból kijön egy új i7 is.

2018. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!