Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Egy Huawei P9 lite-ról szeretnék váltani, mert elavult. Három telefon közt vacilálok.

Huawei P20

Iphone 7

Samsung Galaxy S8

Eddig csak androidom volt és semmi bajom nem volt vele eddig se, de 2-3 év alatt elavult a rendszer. Szerintetek melyik érné meg a legjobban?



2018. ápr. 21. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.


Most lehet azt mondanám hogy az s8-as jobb lenne.


Műszaki paraméterei jobbak mint az iphone 7-nek, kijelző is nagyobb.


A huawei meg huawei, lehet jobb lenne a Samsung.


Na szóval ezek közül az s8-at venném.

2018. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Most huaweied van. Gondold végig hogy mit szeretsz benne és mit nem, szereted e annyira hogy a következő telefonod is hasonlo legyen. Iphone 7 szerintem nem valami jó ár/érték arányt nézve. Samsungot ÉN nem választanék de csak azért régen az egyik legrosszabb samsung telefonom volt és nem szerettem. Én a huaweit választanám a jelyedben. Rélem tudtam segíteni.
2018. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
iPhone 7
2018. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdemes? Egyiket se.
2018. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 ev alatt elavult valoszinuleg rosszul valasztottal. Nekem a 2013-as alsokozep-kategorias Androidos telom mai napig tokeletesen mukodik. Huawei P20 amugy a te esetedben.
2018. ápr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha azt vesszük szempontnak hogy melyik fog a legkésőbb tönkre menni akkor szerintem az ihpone 7et válaszd
2018. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

iPhone 7 plus nem játszik? Sima 7-esnek nagyon gyatra az aksija, nincs 2000 mah. Elhiszem, hogy optimalizálnak mindent az almacsutkájáig, de kevés a kraft.

Plus azért jobb kamerával, üzemidővel és kijelző terén is szebb paraméterekkel bír.

S8 150 k -ért van már 2 év gyártói garival.

P20-at nem ismerem, de nekem nem jönnek be a Huawei-ek. Eddig P9, P10 lite, P10 mind meg meg döcögött pár másodperce boltban próbálva. Persze egész nap mennek, elhiszem azt is, agyon vannak nyomkodva, de azért új közel 100 vagy afeletti mobilok...

2-3 évre az iPhone szerintem jobb vétel, eladás szempontjából is. Amúgy ha ilyen időtávra gondolkodsz az előző mobilod meglétéből adódóan már inkább a 8 plus felé mennék.

2018. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

I7-et semmiképp ne vegyél!

Most váltottam I7ről P20pro-ra, IMÁDOM! Az Iphonom fél-1 év alatt feladta magát. Ha Iphonet is veszel a 7et hagyd ki. I8 esetleg de 7et NE. Lassú, gyenge szar telefon, sokan szidják. A Huawei mindig is tarolt telefonon terén, gyorsaságban és kamerában egyaránt. Letisztult mégis szép kijelzőt kapunk, a kamerája valami isteni és a procija k@rva gyors. Véleményem szerint válaszd a Huaweit!

2018. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!