Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 9 vagy Huawei p20 lite?

Honor 9 vagy Huawei p20 lite?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van valakinek tapasztalata a két telefonnal kapcsolatban ? Döntésképtelen vagyok,mivel a honor külsőleg nagyon tetszik,viszont a p20 már nem annyira, de mondják,hogy okosabb.

2018. ápr. 26. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt vedd amelyik tetszik. Nyers hardveradatokat nézve nagy különbség nincs. Aa P20 lite-ban minőségibb kicsit hardveresen, pl. a kamerák, de hogy lite legyen szofveresen butítják pl. a kamerát (nem tud 1080p 60 fpst vagy 4K-t), míg Honor 9 kicsit gyengébb hardver csúcsra járatva, szemét lefojtások nélkül.


[link]

2018. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Honor9 teljesítményben nem kicsit van a P20 lite felett.

Az arcfelismerés, meg a nagy képernyő persze látványos dolgok, de objektív módon tekintve a Honor9 egyértelműen jobb telefon.

2018. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én is azt gondolnám,hogy nem sok különbség van a kettő között, annyi ,hogy a p20 ugye újabb..mondjuk ha nem a lite verzióról lenne szó,akkor lehet a p20 mellett döntenék,de az sajnos nekem nagyon drága.Viszont mivel csaj vagyok a honor külsejébe szinte azonnal beleszerettem,így lehet,hogy azt fogom választani.
2018. ápr. 26. 09:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ mindkettőtöknek, megvettem a honor 9-et nagyon megvagyok vele elégedve :)
2018. ápr. 26. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!