Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s iCloud zár fel...

Dani50 kérdése:

IPhone 6s iCloud zár fel lehet oldani valahogyan?

Figyelt kérdés
Tavaj vettem használtan egy iPhone 6s tipusu telot 3 napja frissitettem leformáztam de icloudot kér nem tudok bejelentkezni as elözö tulaj a második gazdája volt igy az eredeti tulajt nem érem el fel lehet oldani valahogy a zárat? Mielött bármivel is vádolnátok... IMEI számot és tovvábbi adatokat csatolok meg lehet ezt oldani valahogyan?
2018. ápr. 26. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos, ha nem oldja fel, aki lezárta esélytelen. Csakis alaplapcsere tud megoldást adni. Alkatrész árban tudod így csak eladni.
2018. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindegy mennyire vagy jó szándékú, ez bukta.

Ezért kell vásárláskor a tulajtól kérni hogy a szemed láttára csinálja meg, mert utána így jársz.

2018. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ebböl tanultam minden esetre alkatrésznek jólessz novel van másik is használatban de sajnálom nagyon novel 64gigás köszi a válaszokat amugy youtubron nèztem videokat amiben feltörtèk nekem azok alapján nem jött össze minden esetre egy próbát megért...
2018. ápr. 27. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
iPhone alatt nem lehet törni ilyesmit, Samsungok esetén lehet az imei számot "ütni", ha van egy donor, de illegális és elég drága box kell hozzá.
2018. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!