Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem ilyen f0s a touch...

Csak nekem ilyen f0s a touch id? Iphone 7

Figyelt kérdés
Egy csomoszor nem ismeri fel az ujjlenyomatomat. A jobb hüvelyk ujjamra van allitva, es vagy 3x bevan allitva ugyanaz az egy ujjam ,de igy is sz@r. Masnak is ilyen? Ujonnan vettem a telot kb. 2hete.
2018. ápr. 28. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Ugyanazt az ujjadat allitottad be haromszor? Vagy mi van? Es ha elvagod es be kell ragasztani?


Allitsd be 3 kulonbozo ujjadat minimum (marmint ha a szifon tud ilyet): jobb-bal huvelyket plusz az egyik mutatot. Tanitsd be rendesen, mukodni fog.

2018. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bent van meg a mutato ujjam is. Es igen 3x allitottam be ugyanazt hogy jobban ismerje azt az ujjam :D
2018. ápr. 28. 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Kar, hogy nem ugy kell hasznalni. Valoszinuleg azert is zavarodik meg tole. De tudod mit, ugyis jobban tudod, sz*r a touchID, sz*r az iPhone is, csak te vagy helikopter.
2018. ápr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt a trukkot Applepie mutatta az egyik videojaban,azert o csak jobban tudja mint te..
2018. ápr. 28. 12:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hu de jo 'trukk', milyen jol mukodik.


Minek kerdezel, ha ugyis jobban tudod? Kerdezd applepie-t akkor...

2018. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy ujjat csak egyszer állíts be. Ha így sem működik, akkor valószínűleg hibás a Touch ID. Garanciában cserélik.
2018. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat igy is eleg fos. Es mi van ha nem cserelik? Hallottam ilyen sztorikat hogy garis volt a telo ,de nem csereltek....
2018. ápr. 28. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!