Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a telefonomnak...

Mi lehet a baja a telefonomnak és mit lehetne vele tenni hogy megjavuljon?

Figyelt kérdés
Sony z1 compact telefont vettem, bele tettem egy pohár vízbe, aztán kivettem kezdett elhalványulni a képernyő, és egyszer csak hirtelen kikapcsolt...Mit lehetne vele csinálni hogy megjavuljon és mennyibe kerül kb?

2018. ápr. 28. 16:11
 1/5 A kérdező kommentje:
És bekapcsol a telefon, de a kijelző az ég világon semmit sem mutat...
2018. ápr. 28. 16:12
 2/5 anonim ***** válasza:

"bele tettem egy pohár vízbe"


Na nekem meg volt egy iphone 6-os és vonatsínre tettem, jött a vonat és azóta nem kapcsol be, meg olyan "lapos".


Nem tod mi lehet vele?

2018. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A víztől lerakódások keletkezhetnek az érintkezőkön, ez okozhatja egyes egységek (például a képernyő) hibás működését.


A lerakódások eltávolítására valamilyen nagyon enyhén savas folyadék javasolt, a legegyszerűbben beszerezhető ilyen folyadék a kóla.


Veszel egy liter Coca Colá-t, beleteszed kb. 24 órára a telefont, utána hibátlanul fog működni.

2018. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bele tettem, mivel láttam már sok videóba hogy vízálló a telefon és nem lett semmi bajuk. :D
2018. ápr. 28. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Züm-zümm.
2018. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!