Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet beállítani, hogy a...

Hogy lehet beállítani, hogy a TV-n ne jelenjen meg az, amit a telefonomon nézek?

Figyelt kérdés
Nemrég vettünk egy (Sony)TV-t ami androidos. Azóta a telefonomon (Samsung) megjelent a youtube-on illetve a képeknél is egy kis jel, amire ha "rákattintok" akkor egyből mutatja a TV-n is hogy mit csinálok. A nappaliban van a TV és rendszeresen megjelenik rajta minden amit a telefonon nézek. Minden nap mondják anyáék, hogy látják kivel mit beszélgetek, milyen zenéket hallgatok stb. Nagyon unom már. Hogy lehet ezt kikapcsolni? Tudna valaki segíteni?
2018. ápr. 28. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

" Azóta a telefonomon (Samsung) megjelent a youtube-on illetve a képeknél is egy kis jel, amire ha "rákattintok" akkor egyből mutatja a TV-n is hogy mit csinálok"

Ne kattints rá. :D

2018. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces.

Pl skype-nál, facebooknál nem is hoz fel ilyen "szinkronizálási" lehetőséget mégis látják a TV-n a beszélgetéseim. Nyilván van annyi eszem hogy a youtube-on meg a képeknél nem kattintok rá...

Ha valaki tudna normális választ írni azt megköszönöm!

2018. ápr. 28. 17:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Már hónapok óta szenvedek ezzel. Neten sem találok hasznos infót. Kezd elegem lenni..
2018. ápr. 28. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:

A tévén ne a te fiókoddal jelentkezz be.

Csinálj egy újat hozzá.

2018. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De a TV-n sosem jelentkeztem be semmivel.Magától csinálja ezt az egészet. Azért nem tudom hogy lehet kikapcsolni és miért pont az én telefonommal van ez... :(
2018. ápr. 28. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor a tévén kapcsold ki a wifit.
2018. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hű na ez jó ötlet!! Bár nem tudom hogy kell de holnap utánanézek. Köszönöm!:)
2018. ápr. 28. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!