Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlásban tudnátok...

Telefon vásárlásban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Maga az ár nincs megkötve, de szeretnék minél kevesebbet költeni rá.

Iphone-t nem szeretnék semmiképpen.

Ami fontos nekem:

-bővíthető memória

-átlagos minőségű kamera

-1 napot viszonylag aktív használat mellett is kibírjon az aksija

-körülbelül 4-5 alkalmazást szeretnék használni rajta, fontos, hogy ezek megfelelően működjenek rajta

-ártól függően 1-2 évig maradjon még telefon


Nem nagyon értek hozzá és nincsenek is nagy igényeim, üzletben érdeklődtem ott csupán 150-200 ezer forintos telefonokat ajánlottak, mondván a többi"szert sem ér".


2018. ápr. 29. 23:25
 1/9 anonim válasza:
Huawei P9 Lite (2017)
2018. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valamelyik Xiaomi.
2018. ápr. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen alkalmazásokat akarsz rajta tolni. Játékok? Abból "hardcore" vagy "casual"? Android gamer vagy és az idén valószínűleg megjelenő GTA IV Android verziót tolnád? Ebben az esetben olcsóbb kategóriájú márka, de hardcore gamer teló a Xiaomi Blackshark, elvileg mostanában jelenik meg.

Ha strapabíró teló kell, akkor CAT S41 vagy S61.

2018. ápr. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ár nélkül totál semmi értelme.


Most azt mondom Iphone X a 256 GB-os verzió, az 440.000.


Írnod kellene összeget.

2018. ápr. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem akarok játékot rá, facebook, messenger, instagram, neptun alkalmazásokat szeretném csak rá. (most is ezek vannak).

Iphone-t semmiképpen nem szeretnék.

Ha minimum 2 évig telefon marad, hajlandó vagyok 150-200ezret is kifizetni érte.

Ha a strapa bírást arra értetted, hogy leesik stb., akkor arra sincs nagy szükség, vigyázok a dolgaimra.

A mostani 3 éves, külső részén sérülés nincs, pedig csak tok van rajta, fólia nincs. Egyedül azért akarom lecserélni, mert le van lassulva, hiába csinálok vele bármit is, sokszor kidobál az alkalmazásokból, egyik kamera nem jó.

2018. ápr. 30. 10:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Így máris könnyebb.


Szal 200.000.


Akkor ezek szerintem:


Iphone 7-8, attól függ hol veszed.


Vagy


Samsung s8-as.


Xiaomi akkor jó ha kevesebb pénzed van, így apple-t vagy Samsung-ot vennék.

2018. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vegyél Xiaomi Redmi Note 5-öt. Alap 64GB-tárhely, ez bővíthető. Olcsó 50.000 ből kijössz és minden alkalmazást elvisz. Facebook eleve telepítve van rajta. Hardver jó. Kamera szintén. Nekünk aktív használat mellett két napot bír akkor lesz kb.10%-on.

Nagyon jó telefon, csak sokan leszólják mert kínai. De attól függetlenül, tud annyit mint egy Iphone vagy Huawei. Csak ajánlani tudom.

2018. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg amúgy is... Hiába nagy márka a Samsung, Apple, Sony stb, mindegyik made in China. Kivéve a CAT, az angol, én ezért is azt vettem. Ha már kínait veszel, akkor kínai árat is fizess, így a Xiaomi, vagy felsőbb szegmensből a Huawei. Ez a kettő kínai márka, de abból is a jobb. Nekem a Sony Xperia Z3 telóm az "garancia+fél év", és megfőzte az alaplapot. 100 rugót mondtak a javításra 🤔, szerinted? Hiába szerettem, mennie kellett. Most CAT S60-am van, szűk egy éves, majd látjuk mi lesz. De egy vállmagasságból betonra röptetést, meg pár szekrényről járólapra zuhanást minden gond nélkül elviselt.
2018. máj. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Xiaomi Redmi 5 lett végül, remélem megfelelő lesz. Köszönöm a tippeket!
2018. máj. 8. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!