Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segitseg samsung telefon...

Segitseg samsung telefon vásárlásban?

Figyelt kérdés

Samsung gaalaxy s5 vagy samsung galaxy alpha telefont szeretnék venni még e honapban

szeretném ha megmondanátok melyiket választjam

egy jo telefont szeretnék ami tenyleg megfelelo internezre es kulombozo alkalmazasokra

elore is köszönöm!



2015. ápr. 2. 17:28
 1/6 kérdező.. ***** válasza:
Ha jót akarsz akkor a samsung kilőve.
2015. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beviz Elek ***** válasza:

Nálunk van S3 mini, S4 mini, S4 és A3.

Egyikkel sincs semmiféle gond. Miért nem jók a Samsungok?


S5-öt szerintem fölösleges venni, inkább az Alpha (vagy A3/A5) és S4 között gondolkoznék.

2015. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 amcsih ***** válasza:
egyértelműen jobb az s5, viszont tényleg vigyázz asamsungokkal. egyszar majd fogja magát és olyan szinten belasul, hogy ki lehet dobni :S bár nem vagyok benne biztos hogy egy s5-nél ilyen előfordul, de s3-nál igen
2015. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönom a valaszokat de en vagy s5 vagy alphat szeretnék mást nem

miert jobb az egyik es mirert nem a masik?

2015. ápr. 2. 17:58
 5/6 amcsih ***** válasza:
s5-ben van ujjlenyomat olvasó.. szinte ez a legnagyobb eltérés. válassz melyik tetszik jobban külsőre
2015. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

alphaban is van ujjlenyomat olvaso

sztem a legnagyobb elteres hogy az s5 "vízállo" az aplha pedig nem

2015. ápr. 2. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!