Meghalt SD Kartya?

Figyelt kérdés
A napokban a telom jelezte, hogy eltavolitotta az sd kartyat mikozben benne volt, majd elkezdte felismerni es akkor 5mp utan ujra eltavolitani es ezt folytatta (ki kellet vegyem telobol is mert fagyott le miatta) ma adapterrel ossze akartam csatlakoztatni a kartyat.a geppel es a gep sem ismerte fel, szoval akkor gondolom a kartyaval van baj, en a telo kartya olvasojara gyanakodtam. Van barmifele modszer, hogy valahogy az adatokat rola meglehessen menteni? :( 16gbs kartyarol van szo, 13-14gb hely volt foglalva rajta, sok videoval meg keppel :(

2018. máj. 3. 11:19
 1/5 anonim válasza:
Ha nem ismeri fel a gép sem dobhatod el.
2018. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Büntiből amit leírtál fel kell olvasnod egyszuszra!


Igen

2018. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
le lehet
2018. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2018. máj. 3. 13:33
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Iskysoft-nak van egy erre való recovery programja, csak nem tudom, már nem emlékszem, hogy a demo-val is le lehet-e menteni a dolgokat vagy csak, ha fizetsz érte.

Mindenesetre a géppel valahogy fel kell ismertetni, meg kell formázni a kártyát gyorsformázással.

2018. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!