Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy HD7970-es videókártyám...

Van egy HD7970-es videókártyám, amiben ként hűtőventilátor van, és az egyik leállt. Mi lehet a gond? Meghalt az egész vagy valami megoldás lehet rá? Egy ventivel netezni még lehet de ha egy játékot elindítok nagyon felmelegszik a kártya.

Figyelt kérdés

#AMD #HD 7970 #vetilártor
2016. jan. 27. 18:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szia! Gariztasd míg lehet.
2016. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha nincs rá gari:

Arctic Accelero Xtreme IV-t kéne beszerezni vagy ha kitudod cserélni a vga-d hűtésén a ventit az is egy megoldás. Érdemes megpróbálni prohadveren venni egy hibásat5 és átrakni a hűtését

2016. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Most figyeltem már egy fél órája és elég érdekes dologra jöttem rá.

Játék közben áll le mindig az egyik hűtő, ahogy kilépek belőle újra működik. olyan mintha energiát szeretne megtakarítani de nem értem miért..

2016. jan. 27. 19:02
 4/15 Lord Hidan ***** válasza:

Ugyan ez volt a helyzet velem csak hd 7870 xt kártyával

speed fannal felkapcsoltam a másik ventillátort is utána kuka volt a tápom és a vga is

Mi a tápod? Először próbáld meg havernál vagy valami sarki pc boltban megnézni/nézetni hogy azzal megy e rendesen

Ha nem akkor a vga a problémás én eladtam hibásként 5ezerért egy srácnak aki 5 vagy 10ezerért meg tudta csináltatni pesten a blahán egy pc boltban ha gondolod megkérdezem pontosan hol de máshova is elviheted

Bár egyből túladott rajta olcsón lehet hogy csak ideiglenesen megsütötte vagy valami vidd el egy közeli pc szervízbe ha van megnézetni

2016. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azon gondolkozok hogy inkább veszek rá egy jobb hűtést mert az jobb mint a gyári AMD-s. Viszont táppal tuti nincsen gond mert minden mással normálisan megy. Esetleg az érdekelne hogy lehet a speedfanban beállítani azt hogy menjen a másik venti is. Ideiglenesen hátha megoldás lehetne rá.
2016. jan. 29. 15:14
 6/15 anonim ***** válasza:

2# vagyok

A tápod tényleg milyen? Ha valami olcsó márkátlan (mondjuk valami 5000-res csoda) az lesz a hunyó. Ami rájuk van írva az olcsó tápokra fele teljesítményt nem teljesítik!

2016. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
700 wattos cooler master a tápom és most egy éves
2016. jan. 29. 15:51
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg van a probléma. XD a tápod
2016. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp szerezz be egy értelmes tápot pl. Chieftec CPS-500s
2016. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ŐŐŐ okés, akkor nem is a kártyával lehet baj? Nem értem hogy a táp miért lehet gond ha papíron jobb mint amit az utolsó válaszoló írt. Köszi a válaszokat.
2016. jan. 29. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!