Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz most ha kicseréltetem...

Mi lesz most ha kicseréltetem az akksit?

Figyelt kérdés
Ma elviszem kicseréltetni a telefonomban az akkumulátort, de félek hogy az akkumulátor cserével, a telefonon lévő adatok is törlődni fognak! Biztonsági mentést nem tudok csinálni, mert egyszer gubanc volt az iCloudommal, ezért kér egy hitelesítő kódot, amit már elfelejtettem! Kérem akinek már volt akkumulátor cseréje az mondja el hogy mi volt utána!
2018. máj. 3. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nem törlődnek az adatok, mert olyan mintha a laptopodat kihúznád az áramból és kivennéd az akkut. A beépített tárhelyen megmaradnak az adatok, olyan mintha kikapcsolnád a telefont 5 percre vagy napokig.
2018. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát a csere után csak simán bekapcsolom a telefonom ahogy szoktam, és nem kell megint a kezdeti beállításokon végigmenni?
2018. máj. 3. 16:19
 3/4 Levesss válasza:
Hány éves vagy? LoL
2018. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az akksi csere elött kérd, hogy ne csináljanak gyári visszaállitast se
2018. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!