Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ennyire megbízható...

Tényleg ennyire megbízható telefonok lennének a Samsung telefonok?

Figyelt kérdés

Rokonságban és ismerőseim között sok a Samsung gyártotta készülék, és még 4-5 év után is semmi gond nélkül működnek. Nekem viszont 4 év alatt már a második LG-m megy tönkre. (G2 és G3). Ennyivel jobb az összeszerelés, és maga az anyaghasználat?


Másik kérdés pedig az lenne, hogy összehasonlítás képen egy Samsung Galaxy A5 2017 jobb-e, mint egy Huawei P9 lite 2017től? Vagy ugyanúgy járnék a Huawei-jel, mint az előző telefonjaimmal, hogy hamarabb elromlik, mint ha a Galaxy-t vettem volna?!



2018. máj. 3. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Fainak , komolyabbak verik az almát , azok lefagynak és marha drága sznob darabok . Jobb modellek bírják az androidot , ne alapot hanem a közép kategória felső kiadásait vedd meg .
2018. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mondjuk mik számítanak oda?
2018. máj. 3. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Huawei-kel nincs baj. Nekem és kollégáimnak is évek óta van.

Az 5 éves Motorolám is szépen működik céges telefonként.


Ismerőseim közt van akik Samsungot használnak. Általában ők is megvannak elégedve.

Igaz félévesen az egyik S8-nak a kijelzője csak úgy becsikozódott.


Másik válasz:

A Huawei-t ajánlotam volna, de.....

Lehet én is az A5-öt veszem meg. :D Kb ugyanaz az árkategória.

2018. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most ez olyan, hogy kinek mi jön össze. Nekem eddig minden telefonom kibírt hosszú éveket típustól függetlenül.
2018. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
P9 lite meg az A5 azért nem egy árkategória.
2018. máj. 3. 19:29
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
Attól függ. A Samsung gyárt presztizstelefonokat ( S, illetve Note-széria) és olcsó tömeggyártott készülékeket is. Nyilván a csúcskategóriában odafigyelnek a minőségre... Ahogy minden gyártó.
2018. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amiket ebben a kategóriában ajánlok az vagy Huawei, Samsung vagy Motorola. Nézz körül melyik jön be legjobban és válaszd azt. Mindegyik márkának megvannak az erősségei.
2018. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Samsungom elég sokszor volt rendszerhibás és fagyott le ill. kapcsolt ki magától Huaweiem van most csak töredéke ezeknek a problémáknak(eddig max 3x állt le magától, pedig több, mimt egy éves teló)

Samsungomból, viszont ki-be kellett pakolnom állandóan az aksit, mert folyton lefagyott.

Viszont az egyik Samsungomnak ripityára(szilánkosra) tört a kijelzője és még így is viszonylag tűrhetően működik.

2018. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!