Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális alapkategóriás...

Normális alapkategóriás telefonok?

Figyelt kérdés

Nagyjából 40 ezer ft-ig keresek telefont, mert elég aktív életet élek, egy drágább telefon nálam gyorsan halálát lelné. Nagy elvárásaim nincsenek, viszonylag legyen egy stabil darab, nem kell bele semmi extra, átlag okostelefont szeretnék, zenehallgatásra, netezésre, játékra, illetve ha viszonylag normális kamerát is kap, az csak jobb, de nem feltétel.


Márkabubus nem vagyok, így tud valaki ebben a kategóriában elfogadható darabot mutatni?



2017. máj. 9. 09:20
 1/3 Trevor. ***** válasza:
100%
Xiaomi Redmi 4A
2017. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
+1 Trevor
2017. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem a róla szóló teszteket, szerintem jó lehet pont lefedi amit szeretnék. Köszönöm a választ!
2017. máj. 9. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!