Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LEAGOO P1 mobiladat-kapcsolat...

LEAGOO P1 mobiladat-kapcsolat hogyan?

Figyelt kérdés

A telefonszámomhoz tartozik mobiladat-kapcsolat (vodafone), de hiába van bekapcsolva, nem működik...


Preferált típusnak +G van beállítva, és mobilszolgáltatót auto választattam vele, bár amikor belépek mindig kiírja, h válasszak mobilszolgáltatót, de hiába választok, ugyanúgy írja...


A hozzáférési pontok neveinél (APN) ott van a vodafone kiválasztva, de proxy meg ilyeneknél nincs semmi...



2018. máj. 5. 00:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha számít, vodafone vitamax
2018. máj. 5. 00:52
 2/6 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldanom:


új hozzáférési pont kellett, és az APN-be be kellett írnom, hogy internet.vodafone.net + névnek valami pl Vodafone

2018. máj. 5. 00:57
 3/6 A kérdező kommentje:
2018. máj. 5. 00:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telom van, pontosan ugyanígy jártam vele. Örülök h megoldódott. Te elégedett vagy vele? Én megbántam hogy ezt vettem. A hívás közbeni hangerõ nagyon nagyon halk, és rémes a beszédhang is, alig hallják mit mindok, szaggat, recseg. sokszor megbolondul írás közben a kijelzõ, a szèlen lévõ karaktereket hibádan észleli. A tiéddel is vannak ilyen problémák vagy csak sikerült kifognom egy selejtes darabot? :(
2018. máj. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vele megelégedve teljesen, de ilyen szintű hibákat az enyém nem hoz... Elég lassú, néha beszaggat, nem érződik az, hogy 8MP a kamera stb... Most egy darabig elleszek vele, de majd lecserélem valami Xiaomi-ra, az már biztos.
2018. máj. 5. 23:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ, akkor tényleg vissza kell vinnem.
2018. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!