Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonomon megoldhatók a...

Baróthiking kérdése:

Okostelefonomon megoldhatók a következők? Többi lent. Történetem + a 2 kérdés

Figyelt kérdés

1. Kérdés: Barátnőm szakított velem tegnap Nagymágocson elmondta hogy folyamatosan mentek a pletykák a faluba + ő beszélt egy személlyel akit állítása szerint nagyon ismer és beszélgettek és az az illető olyan dolgokat mondott rólam ami abszolút nem is igaz azt hogy skrizoféniás veszélyes vagyok meg hogy ne járjon velem mert tiszta idióta fogyatékos a gyerek stb. Ezeket mind elis hitte és ezért szakított velem tegnap a szakítás után elmondta hogy összejött egy fiúval aki jobb mint én

Mondta hogy nagyon sajnálja hogy megbántott de ez van max sima barátok maradhatunk ő így akarta személyesén elmondani nem pedig facebookon.

Az a gond hogy én még még nagyon szeretem oda vagyok érte minden valahogy helyre akarom állítani a rendet stb. Itt a dolog lényege ➡️➡️➡️ nálla volt a telefonom 1 hétig hogy használja mikor még eggyütt voltunk és mikor elment visszaadta a telefonomat de a mesengeréből nem lépett ki így én tegnap mindent láttam hogy az újj pasijával mit beszélgettek megtudtam hogy találkozni fognak szentesen a buszpályaudvaron hétfőn láttam azt is hogy mikor és érre gondoltam hogy oda megek vagy kifigyelem hogy merre mennek... szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben ?? Mert ugyebár én még nagyon szeretem ezt a lányt. 😯☹🙁😞😔

2. Kérdés: egy másik böngészőből ha bejelentkezek a saját fiókomba és írok az ismerőseimnek akkor az ő mesengeréből nem lép ki autómatikusan a rendszer (telefonom) - hogy benne marad e attól hogy pl opera mini web böngészőből bejelentkezek a saját fiókomba ??? Előre is köszi a válaszokat ☺

Az 1. Kérdésre véleményt is kérek hogy ti most a helyembe mit tennétek egy ilyen helyzetben

A 2. Kérdésre válaszokat de nagyon szépen megkérek mindenkit aki segít hogy normális választ írjon ne csináljatok viccet a problémámból köszi mindenkinek! 😊😊😊😊



2018. ápr. 1. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj ahelyett, hogy mások adataival élsz vissza, kisfiam.
2018. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem csinálunk viccet, ez van amikor valakinek a vér az agyából a farkába megy.

Az írásodból ítélve tényleg lehet valami gond a fejeddel, de nem veszélyes amíg csak hülyeségeket gondol valaki, de nem csinál hülyeségeket.

Mindenesetre pár dologra ne számíts.

Az egyik, hogy itt olyan tanácsot kapsz ami visszacsinálhat bármit is.

A másik hogy ha még kapnál is tanácsokat, ha a csajt ilyen könnyen le lehetett pattintani, akkor nem ér meg ennyit az egész.

2018. ápr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha állítólagos pletykák miatt szakított akkor mérlegej, hogy tényleg ér annyit a dolog, hogy koslas utána, az új fiú hamarébb megvolt neki mint te azt gondolnád a többi csak körítés női bla bla ...
2018. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Irásodból adódóan még elég fiatal lehetsz.Én azt mondom örülj,hogy lépett a csaj mert ezek szerint nem hozzád való.A telefont és a lányt is hagyd békén ne alázkodjál meg senki elött,fiatal vagy még előted áll az élet,majd jön másik.
2018. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" érre gondoltam hogy oda megek vagy kifigyelem hogy merre mennek... szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben "

Semmit. A mesengerből lépj ki és hagyd a pitsába, ne szaglássz, ne nyomozz utána. Az ő nevében meg eszedbe ne jusson bárminek is írni, mert az már a legalja. Most a farkad irányít, de hidd el, ha ezekbe belekezdesz, nagyon hamar bele fogsz fürödni és te leszel a szánalmas lúzer, akin mindenki röhögni fog. A csirke lepattant, ennyi, hamar elmúlik.

2018. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezz ki a lány fiókjábol messengeren és jelentkezz be a sajátodba.

Most próbálj meg higgadtan gondolkodni, ne a @-od után menj. Az ilyen lány, aki bedől az állítólagos pletykáknak (miközben elvileg ismer), az nem érett egy normális kapcsolatra.

Hidd el, jön majd ezerszer jobb lány, csak járj nyitott szemmel és ne hagyd elveszni a lehetőséget! Fel a fejjel!

2018. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:

Először is léptesd ki a Messengerből és töröld az összes accountját a mobilrólb hogy még véletlenül se használd az ő fiókjait.

Aztán ha ragaszkodsz a FB kommunikációhoz, akkor a saját fiókodból írhatsz neki. Ott megbeszélhettek egy találkozót -a leírtak alapján ettől nem zárkózik el. Ott meg már rajtad múlik, mit teszel...

Amit viszont ne csinálj: ne olvasgasd a magánüzeneteit, egyrészt csak magadak idegesíted, másrészt törvénybe ütközikb harmadrészt gerinctelen és gyerekes. Ne kémkedj utána és ne élj vissza az illegálisan megszerzett információkkal -előbb-utóbb úgyis rájön és akkor végleg elvágtad a f@$zodat nála.

2018. ápr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!