Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy j5 (2016)...

Ildikó 71 kérdése:

Samsung galaxy j5 (2016) telomat szeretném párositani bluetoot-on keresztül Sony SRS -XB 20 hangszoroval de a telom nem ismeri fel! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy annyi, nem ismeri fel.


nekem is van egy Sony bluetooth-os fülhallgató.


1. Sony notebook-om van, nem ismeri fel, nem találja, nem tudom vele használni, kb. 5000 drivert telepítettem, semmi.


2. van pl. egy Samsung s7-es mobilom is, az se ismeri fel, annak is annyi.


3. ellenben viszont van egy ipad air-em, ami felismeri és működik, gond nélkül megtalálja, ha azzal se ment volna már komolyan mondom kidobtam volna.


Tanulság: van olyan eszköz ami felismeri ezeket a bluetooth-os fülhallgatókat, van amelyik nem és akkor sajnos nincs mit tenni, nem kompatibilis vele.

2018. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. máj. 6. 19:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Bár bosszantó hogy egy régi huawei meg jo hozzá!
2018. máj. 6. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a két eszköz specifikációit elolvasod, rá is jössz a megfejtésre.
2018. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
NFC-vel sikerült!
2018. máj. 6. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Nahát.
2018. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer is!
2018. máj. 7. 05:39
 8/8 anonim ***** válasza:
A bekapcsoló gombot kell nyomni folyamatosan, bemondja higy bluetooth aktív elkezd gyorsan villogni a kis lámpa és észlelhető lesz. De oda is van írva, hogy pairing
2018. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!