Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik még az uj telefonoknal...

Létezik még az uj telefonoknal ez a 16 oras akksi toltes? (Samsung S8)

Figyelt kérdés
Minap vettem egy S8 at. Nem toltogettem sokat, megvartam még teljesen lemerul aktivalas utan aztan egy ejszakat volt tolton. Nem tudom hogy ezek az uj telok birjak mar ezt a fajta toltes modot? Tovabba annyi hogy ha pl 20% on van de en folteszem toltore es reggel leveszem hamar gallyra megy igy az akksi? Vagy pl sietek es csak egy fel orat "dugom" fol hosszutavon mit eredmenyez? Egyebkent eddig meg vagyok a telefonnal elegedve, akksi nagyon jol birja! Koszi mindenkinek elore is!!!

2018. máj. 6. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges azzal foglalkozni, hogy jaj istenem mikor töltsem, vagy ne töltsem, meg ne engedjem X% alá merülni, semmi jelentősége nincsen.

A töltési ciklusok számítanak és az akksinak a minősége, ez utóbbit meg nem tudod, lutri, hogy éppen mi van benne.

2018. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
54%
Ráadásul nem mintha ezek a "praktikák" ne lennének benne a modern telefonokban. Sőt, ezek már 10-15 éve is megvoltak.
2018. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!