Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tett már fel valaki miuit a...

Tett már fel valaki miuit a gyári Android helyére xiaomi mi a1 készülékre? A miui fórumon az írják nem lehetséges, de ezt nem hiszem el.

Figyelt kérdés
A YouTube-on is van több videó ahol ez sikerült, de azért jó lenne beszélni valakivel akinek sikerült. Köszönöm

2018. máj. 7. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább itt tájékozódj:

[link]

2018. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy órát olvastam legalább, de se pro se kontra választ megoldást nem találtam. De biztos nem voltam elég kitartó.
2018. máj. 7. 22:08
 3/8 Alex Fly ***** válasza:

Pl.:

[link]

Vagy

[link]

És persze ahol kezdeni illik:

[link]

2018. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hasonlókat találtam én is, de bíztam benne, hogy lesz valaki aki azt mondtaja, igen én megcsináltam működik, így és így kell csinálni.
2018. máj. 10. 07:53
 5/8 Alex Fly ***** válasza:
50%

A mellékelt linkeken pont ilyen leírások vannak.

Ahohy láttam, a Mi A1 gyakorlatilag a kínai belpiacos Mi5x, annak a rendszerét lehet ráhackelni.

Az első linken pedig a MIUI gyári stabil fejlesztői verziója van, amit minden további nélkül telepíthetsz. Igaz, ahogy írják kétszer isgondold meg, kell-e neked, mert nem biztos, hogy minden úgy működik, ahogy azt szeretnéd...

Szóval mit akarsz még? Fel ne flasheljem helyetted?

2018. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet ;)
2018. máj. 10. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg is azt futtatok rajta, xda-n nézz körül.
2018. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezt nemrég töltötték fel, holnap nekifutok hátha... Vagy lesz 50ből egy jó kis alátétem, úgyis billeg az asztal :)

[link]

2018. máj. 16. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!