Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi symbian-os telefonra...

Régi symbian-os telefonra lehetséges egy új android rendszert feltelepíteni?

Figyelt kérdés
Most elő vettem a régi Nokia N8 at és sajnos semmit nem tudok vele csinálni se whatsapp se semmi. Amugy jó telefon és ha lehetséges akkor szeretnek valahogy életet lehelni belé.

2017. okt. 8. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez felejtős
2017. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet
2017. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez szomorú. És az is hogy már nem támogatott a symbian ön a whatsapp.
2017. okt. 8. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a platform már régóta halott, symbianos telefon szinte már csak butatelefonként használható. Vegyél iOS vagy android rendszerű telefont, azok előreláthatóan még jó ideig támogatottak lesznek alkalmazások szempontjából.
2017. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Almám van. A régit csak előszedtem de szerettem és most akartam kezdeni vele valamit ha mást nem valahogy GPS-t csinálok belőle
2017. okt. 13. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ios és Android szar. Symbianon műkszik sok minden. Insta is van rá képfeltöltéssel.
2018. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!