Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudtok ajánlan...

Milyen telefont tudtok ajánlani ami megfizethető áron van (60-80 ezer) és azért nem gagyi?

Figyelt kérdés
huawei p10 lite-ra gondoltam...szerintetek?
2018. máj. 9. 18:52
 1/4 anonim válasza:
Nekem xiaomi redmi note 4 van én 50 ért vettem szeretem valahol olcsóbban is megkapod nagy az akksi ja
2018. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én vagyok az előző csak elfelejtettem írni sztem ez jobban megéri mint a p10 lite és hasonló tudású és minőségű 60 ért már 4/64 GB ost is kapsz belőle
2018. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Iphone SE ha nem kell nagy kijelző, mert fontosabb a hordozhatóság, telefon minősége (hardver és szoftver dizájn, gyorsaság, minőség, biztonság, jó főkamera, könnyű streamelés).


Huawei P10 lite, Nokia 6, esetleg Samsung A7 (szuper képernyő, szűkös belső tárhely) ha főleg kijelzős tartalomfogyasztáshoz kell egészen elfogadható készülék.

2018. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem akar szopni a telefonnal, és akar memóriakártyát, duplakártyát akkor nagy ívben kerülje az iphon-szarokat.
2018. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!