Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem az Apple ID...

Elfelejtettem az Apple ID jelszavamat, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Végrehajtottam, hogy bementek beállításokba, apple ID jelszó módosításánál be kell üssem a telefonszámomat és azt írja ki, hogy a készülék 8 nap múlva készen fog állni a jelszó újraállítására, éés, hogy majd sms-ben küldik az infót. Na hát csak nem jön az információ még 20 nap után sem, már 3szor próbálkoztam. A baj az, hogy bármilyen alkalmazás letöltéséhez meg kéne adnom az ID jelszavát, amire ugye nem emlékszem, szóval nem tudok semmit telepíteni a készülékre... Valaki tudja mi a teendő?
2018. máj. 11. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Add vissza a tulajnak... 🤷‍♀️
2018. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én vagyok a tulaj :D Nem is értem ezt a választ, ki más lenne a tulaj?
2018. máj. 11. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki lenne a tulaj? Aki tudja a jó ID-t, vagy a helyes telefonszámot írja be. E nélkül ebben az életben nem fogsz belépni.
2018. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, találtad, és így a tied. De sajnos nincsen segítség
2018. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!