Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az alábbi...

Tóth Renátó kérdése:

Mi a véleményetek az alábbi készülékről?

Figyelt kérdés

[link]

Nem szeretnék zsákba macskát venni,mert nem sokat hallottam a cégről,a többi eszközükre azt mondják,hogy elég jók,de erről a tipusrol szinte semmit nem találok a neten.Ha esetleg tudtok fúrumot ahol említik,akkor az is jó nekem.Ami érdekelne róla,hogy mennyire strapabíró,mennyire gyors,mennyire lassul vissza,a 16 gb-ből mennyi a tényleges és hogy egy adott szervízelés mennyire megoldható az országon belül(lehetőleg Budapesten).



2018. máj. 11. 23:59
 1/7 baad ***** válasza:
Ismerősömnek ilyen van, ő szereti. Néha kicsit lassú, de általános használatra elég. Az új játékokat felejtsd el.
2018. máj. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyire újakat?Mert,pl.: Wot Blitzet nem fogom tolni rajta,de az f1 2016-ot szívesen megpróbálnám,de a Colin Mcrea Rallyt is jó lenne rajta játszani,bár nem sokat játszanék rajta. Am. megkérdeznéd tőle,hogy tudja-e a telefon,hogy az SD kártya legyen a fő tárhely?
2018. máj. 12. 00:35
 3/7 anonim válasza:
81%
FOS
2018. máj. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tényleg az.


Gyüjtsél még öt darab ezrest inkább:

[link]

2018. máj. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a xiaomit ajánlanám ha olcsó de jó telefont akarsz. Nekem xiaomim redmi note 5A van előtte samsung galaxy A5 volt és csak azt tudom mondani hogy a xiaomi sokkal jobb. Akksi nagyon sokáig bírja kijelző nem tud betörni pedig esett már pofára betontól kezdve járólapig mindenhol és nincs rajta semmilyen üvegfólia. Az ára meg vicc 35.000 ért vettem még decemberbe. Soha lenem fagyott, gyors stb.
2018. máj. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,tényleg jobbnak tűnik leírás alapján.Esetleg elképzelhető,hogy ilyen árkategóriában valamelyik telefon tudja az Adobe Flash Playert?
2018. máj. 12. 08:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Felejtős ez a mobil, a mai legrosszabb processzor van benne, ma már alap a 4G, ez meg nem tudja, tegyél hozzá még néhány ezrest és vegyél egy Xiaomi Redmi 5A-t.

A flash-t bármelyik mobil tudja olyan webböngészővel, ami ezt támogatja.

2018. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!