Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt a telefonommal? (lent)

Mi történt a telefonommal? (lent)

Figyelt kérdés

Reggel felébredtem és kérte a pin kódot. Nem értettem miért mert este nem kapcsoltam ki. Beírtam és arra lettem figyelmes, hogy eltűnt a Messenger, eltűnt az egyik alkalmazásomtól az összes widget, eltűnt az összes jegyzet kivéve 1, folyton kiírja, hogy a Google leállt, és letöltött olyanokat, amiket már rég letöröltem(excel, word, power point, facebook...), ja és persze egy csomó alkalmazást nem nyit meg.


Igazából nem az a kérdésem, hogy mi történt mert felfogtam: elromlott. De ha valaki tud ennél bővebbet mondani arról, hogy miért van azt megköszönöm. Szóval igazából az érdekel, hogy hogyan lehetne visszaszereznem a jegyzeteket mert több 100 volt és fontosak! Nem gondolom, hogy ezt a szerviz megtudná oldani mert ott általában úgy kezdik, hogy újratelepítik a telefont.

Légyszives valaki segítsen!!!



2018. máj. 13. 12:07
 1/1 A kérdező kommentje:
Az baj lehet, hogy eléggé régóta rendszeresen tárhely problémáim vannak?
2018. máj. 13. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!