Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok letölteni...

Miért nem tudok letölteni böngészőt android 4. 0?

Figyelt kérdés

Van egy tabletem myaudió nem mai gyerek, sokáig le volt téve.

Android 4.04 van rajta.


Az anyukámnak akarom odaadni ő csak cikkeket olvasgat ilyesmi full egyszerű dolgokra használja.


Az alap böngésző az nagyon lassú, a chrome is. Ha az áruházban rámegyek a Firefoxra/Operára/Opera minire akkor azt írja ki h elment a wifi probáld még 1x. Fura, más programnál nem csinálja ezt csak ezeknél. Sok böngészőt kipróbáltam a Dolphint is az is lassú volt.


Ami " bevált " az az Opera beta böngészője. Na az nagyon gyors teljesen használható is lenne de félnap után pl. ha rámentem a könyvjelzők között az indexre akkor azt írta ki h nincs kapcsolat ezt még 1 oldalon eljátszotta és bárhogy akarok felmenni ezekre a weblapokra nem tudok a többit tudom használni. Sztem a böngésző szórakozik velem.


Mit lehet tenni ?

4.0ra milyen böngészőt ajánlotok amivel használható lenne ?



A válaszokat előre is köszönöm!



2018. máj. 14. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az UC Browser-t.
2018. máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alapböngészőt mikor frissítetted?
2018. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

UC-sem jó...


Nem írja ki a telepítettek között a böngészőt valójában semmit nem ír ki csak azt a 6 aplikációt amit én szettem le

2018. máj. 14. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!